Refreshing to filozofia marki Brandcomm


Refreshing to obietnica świeżego spojrzenia na potrzeby Klienta, zdrowej współpracy, innowacyjnej komunikacji i orzeźwiającej kreacji.

Działamy jako agencja marketingu zintegrowanego. Nasze aspiracje związane z dostarczeniem usług najwyższej jakości, pozwalają na stworzenie indywidualnego modelu współpracy, w ramach którego wszystkie elementy (zakres prac, terminy, ceny, sposób wynagrodzenia agencji, obsługa) dopasowane są do aktualnych potrzeb Klienta. Powierzenie nam działań reklamowych jest dla nas tak samo ważne jak budowanie zdrowych i satysfakcjonujących relacji biznesowych. Na każdym etapie współpracy uważnie słuchamy naszych Klientów, aby wspólnie podejmować wyzwania rynkowe i rozwiązywać pojawiające się problemy na niezwykle wymagającym rynku.

16-osobowy, kompetentny zespół łączy solidne podstawy teoretyczne, znajomość realiów polskiego rynku i konsumenta ze skuteczną i innowacyjną kreacją. Płaska struktura agencji zapewnia szybką i elastyczną obsługę. Dysponujemy zapleczem technicznym oraz narzędziami pozwalającymi na profesjonalną realizację powierzonych nam zadań w zakresie działań ATL i BTL. Z zaangażowaniem śledzimy bieżące trendy, aby w pełni wykorzystać istniejące i pojawiające się możliwości komunikacji.b1